AKTARIM İÇİN EN AZ 1B GEREKLİDİR.

Packages Order Tracking


Hesabımda chip yok yine de sipariş verebilir miyim?

Hesabınızda az 1B olmak zorunda. Aktarımlarımız zynga oyun masalarında yapılıyor. Masaya girebilmek için de hesabınızda bir miktar chip olması gerekiyor. O yüzden hesabınızda chip olmadığı taktirde aktarım yapamıyoruz. Eğer hesabınızda bonus, bilet veya çark varsa bunları kullanarak hesabınıza çip ekleyebilirsiniz. Hesabınıza chip eklediğiniz zaman bize vermiş olduğunuz siparişler için aktarımlarınız hemen başlar. 

Ödeme yaptım onaylanmadı ne yapmalıyım?

Sitemizden sipariş vermek için yapmış olduğunuz her havale PAYTR  firması hesaplarına yapılmaktadır.. Kredi kartı ödemeleriniz ise tercihinize bağlı olarak PAYTR  veya PAYMES ödeme sağlayıcılarına yapılmaktadır..  Ödemeleriniz direkt olarak bizim hesabımıza geçmiyor. Havale ödemelerinizin bizim hesabımıza ulaşması için, ödeme sonrası site üzerinden sipariş vererek ödeme yaptığınızı bildirmeniz gerekmektedir. Sipariş vererek ödeme bildirimi yaptığınız takdirde, PAYTR tarafından ödemeniz kontrol edilip sonuçlandırılmaktadır. Ödemelere letgo game olarak herhangi bir müdahalemiz veya kontrol etme yetkimiz bulunmamaktadır. Ödemenizin başarısız olarak sonuçlanması gibi durumlarda Müşteri tarafından PAYTR firması muhattap alınmalıdır. Ödeme bildiriminde iletmiş olduğunuz bilgilerin doğru olduğundan eminseniz tekrar sipariş vererek ödemenizin kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Paytr ile ödemeniz hakkında görüşmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Paytr iletişim: https://www.paytr.com/iletisim

Size nasıl güvenebilirim?

Chip piyasasında 2012'den beri satış ve tedarikçi olarak bulunuyoruz. letgo game olarak sizlere en güvenilir hizmeti sunmak adına yoğun uğraşlar içerisindeyiz. Ana sayfamızdaki diğer müşterilerimizin yaptığı yorumlara göz atabilirsiniz. Küçük bir miktar sipariş vererek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ban riski var mı?

Aktarımlarımız oyun masasında, kendi hesaplarımızdan sizin hesabınıza chip kaybederek yapılmaktadır.  Aktarımınız esnasında hesabınız ceza alırsa aynı miktar tekrar yüklenir ve garantilidir. Aktarım sornası Kapanan  hesaplarınızın kaybı karşılanmamaktadır. 

Nasıl sipariş verilir?

Not: Bu işlemleri yapmadan önce, sitemizdeki hesap numaralarından birine ödeme yapmış olmanız gerekmektedir. Eğer ödeme yapmadıysanız bu işlemleri yapmayın.

1. Almak istediğiniz ürüne tıklayın.

2. Eğer birden fazla almak istiyorsanız adet seçin ve sipariş verin. 

3. Ödeme yapan kişinin adını soyadını, aktarım yapılacak hesabın bilgilerini ve cep telefonu numaranızı yazarak havale butonuna basın

4. Ödeme yaptığınız bankayı seçin

5. Tc kimlik numaranızın son 6 hanesini yazın ve ödeme tarihinizi seçerek ödemeyi bildir butonuna tıklayın

6. Eğer ilk kez sipariş veriyorsanız numaranıza PAYTR tarafından sms gönderilecektir. Numaranız doğru ise onaylayarak devam edin

7. Telefonunuza gelen kodu siteye yazarak ödeme bildiriminizi tamamlayın.

8. Siparişinizin ödemesi paytr tarafından kontrol edilmeye başlamıştır. Ödemenizin takip durumunu buradan cep telefonu ve sipariş numaranız ile birlikte sorgulayabilirsiniz.

 


0552 258 62 00